Jesteś tutaj: GłównaPrawoDHS trenuje strzelanie na tarczach przedstawiających ciężarne matki, dzieci i starców

DHS trenuje strzelanie na tarczach przedstawiających ciężarne matki, dzieci i starców

 

Firma, która otrzymała 2 miliony dolarów od Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego DHS przeprosiła i zdjęła ze swojej strony ofertę tarcz strzeleckich, które przedstawiały kobiety w ciąży, dzieci, osoby starsze i posiadaczy broni w przestrzeniach mieszkalnych jako "nietradycyjne cele". W internecie zawrzało.

 

Jak poinformowaliśmy po raz pierwszy we wtorek firma Law Enforcement Targets Inc. (LET) z Minneapolis, która otrzymała prawie 2 miliony dolarów w kontraktach od DHS w okresie ostatnich trzech lat, niedawno rozpoczęła sprzedaż kartonowych tarcz strzeleckich znieczulających policję na "nietradycyjne cele", w tym kobiety w ciąży, matki oraz małych chłopców, jak i starszych posiadaczy broni w ich domach...

 

 

Relacje Spółki z DHS, i tysiącami organów ścigania, doprowadziły do obaw, że cele mogą być związane z zakupem przez DHS około 2 miliardów sztuk amunicji w ciągu ostatniego roku, które wielu uważa mają związek z przygotowaniami do masowych społecznych niepokojów.

 

[...] Chociaż tarcze z nietradycyjnymi celami zostały usunięte ze strony internetowej firmy, to nie jest jasne, czy zostały one usunięte ze sprzedaży w całości.

 

Mike Lilly, emerytowany 32-letni policjant zażądał całkowitego zatrzymania sprzedaży.

 

"Ktokolwiek jest przekonany że to był dobry pomysł, potrzebuje psychologa. Odpowiednie szkolenie i gotowość nie jest uzależniona od strzelania do zdjęć kobiet w ciąży i dzieci. Każdy, kto mówi inaczej poważnie się myli lub ma swoje niejawne cele. Mówi się, że sprzedaż została zawieszona, ale czy sprzedaż przerwano a tarcze zwrócono?"

powiedział M. Lilly.

 

Niepokój został podzielony przez emerytowanego policjanta miasta Houston T.F. Sterna, który zapytał, dlaczego policjanci są szkoleni by

"nie widzieć nic złego w strzelaniu do ciężarnych kobiet lub starców z strzelbą w ich własnym domu."

 

Zobacz kontrowersyjne tarcze strzeleckie:

 

 

Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Logowanie

×

Zaloguj się


Zapomniałes nazwy?


Zapomniałeś hasła?

Zalogowanie zapewnia dostęp do wszystkich działów na Portalu

×

Rejestracja

Prawdziwy-Świat.pl na Youtube

 

Prawdziwy-Świat.pl na DailyMotion